Co muži chtějí od žen a co na nich skrytě obdivují? Jakou ženu muž vlastně chce?

Ženy často přemýšlí nad tím, co na nich muži vlastně obdivují. Je to otázka, kterou si nikdy nikdo nepřestane pokládat. Co to tedy vlastně je? 

Co muži chtějí od žen a co na nich skrytě obdivují? Jakou ženu muž vlastně chce? 

Muži a ženy jsou zcela odlišní a i při namlouvání kolují nejrůznější fámy. Ženy by chtěly vědět, co zaujme muže, muži zase marně přemýšlí nad tím, co ženy vlastně chtějí. Pryč jsou doby, kdy ženy čekaly na to, až je muži osloví a nikterak se neprojevovaly. Naopak, dnes už i ženy mohou svého muže ulovit a dokonce někdy moc dobře vědí, jak na to. A co, že to ti muži vlastně chtějí? Na kterých ženách mohou oči nechat a co je naopak odpuzuje? Objevte skrytý mužský svět a poznejte, co vlastně hledají. 

zamilovaný pár

A zase ta přirozenost

Říká se, že muži milují přirozenost, jenže jak tomu lze věřit, když se obvykle otáčejí za ženami dokonale oblečenými, učesanými a nalíčenými? No jedna věc je podívat se na krásnou a na první pohled dokonalou ženu, ale je druhá věc, chtít ji mít doma. A to je právě to. V soukromém životě a v tom partnerském mají raději muži ženy přirozené, jemně nalíčené a hlavně své. Takže je lepší se nepřetvařovat a prostě být jednoduše svá. Vždy i ženy to tak mají, není lepší muž, který si na nic nehraje? Vždy je odpověď, ano! 

Žena, co se toho nebojí 

V mužích se nezapřou lovci asi nikdy, to je jasné, ale dnešní doba je proslulá tím, že máme emancipaci. I když jsou stále mezi námi muži, co si myslí, že jsou jasně dané úlohy mužů a žen, jsou i pánové, kteří na tohle dávno nehrají. Žena tak určitě může flirtovat, může se chopit otěží a může dát jasně najevo, co chce. Sebevědomí je dalším ukazatelem, že tahle žena je vhodná. Prostě to muže láká. No a to zejména ty nesmělé.

muž a žena  

A kořením všeho je smích a dobrá nálada. Žena co se směje a nebere se příliš vážně, prostě u muže zaboduje vždy. A to funguje i naopak. Stejně tak je to s vůní, žena i muž by měli vždy hezky vonět, protože právě vůně je něčím, co umocní zcela každý první dojem. 

V praxi je to sice občas složitější, ale jednoduché rady jsou základem úspěchu ve sbližování mezi ženou a mužem.