Jak fungují nebankovní hypotéky a kdo všechno na ně může dosáhnout?

V dnešní době peníze schází asi každému z nás, pokud jste se ale dostali do úzkých a nutně potřebujete půjčit peníze, nemusíte se obracet jen na banku.

Jak fungují nebankovní hypotéky a kdo všechno na ně může dosáhnout?

Finanční krize občas dolehne asi na každého z nás, někdo se z dluhů ale dlouhodobě nemůže vyhrabat a v tomto případě už si nemá možnost ani půjčit od banky. Obecně je známo, že banky nepůjčují své peníze jen tak někomu, a pokud chcete na úvěr v bance dosáhnout, musíte splňovat velmi přísné podmínky pro schválení úvěru. V případě, že si od banky půjčit nemůžete, nemusíte se bát, že vám úvěr neposkytne nikdo jiný. Nebankovní úvěry nabízí řešení nelehké situace a to pro každého, pro podnikatele i fyzické osoby, můžete zažádat o hypotéku i spotřebitelský úvěr. Hledáte v tom háček? Jistě, bez záruky vám nikdo peníze nepůjčí, ale i tak se není čeho bát.

pexels-photo-4386370

Co k tomu potřebujete?

Nebankovní hypotéky https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/nebankovni-hypoteka jsou určeny pro každého, kdo se ocitl v těžké situaci, ale i pro ty kteří si chtějí půjčit na nákup pozemku, domu, bytu či na rekonstrukci. Na co vypůjčené peníze použijete, je jen na vás. Klidně z nich můžete uhradit své staré dluhy, zaplatit exekuce a jiné výdaje. Pokud podnikáte, jistě se vám peníze budou hodit na všechno okolo, v případě, že potřebujete jen spotřebitelský úvěr, i o ten si můžete samozřejmě zažádat.

pexels-photo-5849575

A jaké jsou tedy podmínky? V podstatě se nemusíte bát ničeho, nikdo totiž v tomto případě nebude zkoumat, zda jste zapsáni v registru dlužníků, jaké máte příjmy a podobně. I přesto je jasné, že nějakou záruku budete muset mít. U nebankovních hypoték je nutné ručení nemovitostí a to jak vlastní, tak i nemovitostí, kterou vlastní třetí vám blízká osoba. Pokud se tedy nemovitostí nemůžete zaručit vy, můžete požádat někoho blízkého, aby to udělal za vás. Peníze pak můžete mít na svém účtu i do pouhých čtyřiadvaceti hodin od zažádání o úvěr, všechno bez předchozích poplatků.

Na jak dlouho?

Peníze pak můžete splácet až po dobu třiceti let, doba splácení ale samozřejmě může být i kratší. Co se týče úroků, určitě budete překvapeni. Ty se obvykle pohybují poměrně nízko, srovnatelně s úroky, které má nastaveny i banka. Takže určitě se nemusíte bát, že pro vás tento typ úvěru bude příliš nevýhodný. Celková částka úvěru se pak může vyšplhat až do výše sedmdesáti procent hodnoty nemovitosti, kterou se zaručíte.

Pokud vám teče do bot nebo si chcete jen přilepšit a zlepšit tak svůj život, neváhejte. Řešení je na dosah, stačí zažádat o pomoc. Všeobecná oblíbenost amerických a nebankovních hypoték mluví za vše.