Naši muži

Naši muži

Co si myslíte o mužích? Vím, že se o mužích říká, že jsou z jiné planety. Já vůbec nevím, co je na tom pravdy, ale samozřejmě tohle je jenom sranda a vtip. Je logické, že všichni jsme ze stejné planety. Akorát je pravda, že v mužích je někdy velmi složité se vyznat. Já jsem měla tedy pouze tři opravdu vážné vztahy. A musím říct, že opravdu každý vztah byl jiný. Byly jiný a velmi různé a lišily se od sebe. Někteří muži prostě jsou takoví, že si musejí stále něco dokazovat. Někteří muži mají tak velké ego, že si říkám, že někdy to není ani možné. Kdyby výška ega byla nemoc, tak samozřejmě někteří muži už jsou velmi nemocní svým egem. Samozřejmě, že tohle není normální, protože tohle je pouze jenom jako. egem se naštěstí nemůže nikdo nakazit. To by jinak byla pohroma! Nicméně ale jsou pánové, kteří si na sobě dávají velmi záležet.

Muži jsou většinou schopní.

Tomu se říká narcismus. Narcismus je takový ten styl, kdy muži o sobě velmi moc pečují a tráví v koupelně mnoho víc času než třeba jejich přítelkyně. A já jsem právě jednoho muže takového měla. Ten můj bývalý přítel byl narcista. A musím říct, že mi to opravdu dráždilo. Vadilo mi to. A ze začátku se mi to samozřejmě líbilo. Protože takový muž byl velmi čistotný a stále voněl.

Muži jsou cílevědomí.

A tak jsem si řekla, že mám štěstí, že mám čistotného a sexy muže. Jenomže asi po dvou měsících mě to začalo hodně moc vadit. Protože trávil v koupelně více času než já, a dokonce mu taky trvalo strašně dlouho, než se oblékl. Byl taky schopný se třeba šestkrát za den převlékat. A to já, jako že nejsem nemohla strpět. Prostě mu že jsou různí. Vadilo mi, že jsme stále na svého přítele čekala a pak jsem si říkala, že tohle se už s narcisem nedá vůbec vydržet. Zkoušela jsem mu domlouvat, ale bohužel to nebylo nic platné. Raději budu sama než s takovýmto mužem. A vám by vadil narcista? Nebo byste byly rády, že máte doma hyper muže, co o sebe nadmíru pečuje?