Zajímavá technika

Technické události a další věci mě vždycky moc zajímaly i když tedy já osobně nejsem vůbec žádný technický typ. Ale i tak mě to zajímá. Vás taky zajímá technika a podobné věci? Myslím, že technické věci jsou velmi zajímavé a taky by mě zajímalo, proč je máme. Zajímalo by mě, proč je někdo vymyslel a proč. Protože když se nad tím zamyslíte, tak žádná technická věc tady není jenom jen tak a vždycky něco má svůj smysl a původ. A taky samozřejmě ten důvod, proč se technické věci vyrábí anebo proč je máme. Používáte denně nějakou věc? Já ano. Například mobil, notebook nebo počítač anebo taky televize.

Technika je zajímavá.

Nebo žádnou techniku doma nemáte nebo ji nepoužíváte? Ano, samozřejmě znám no ho rodin, které nemají rádi techniku a žijí takový život, jako kdyby byly v přírodě. Například moje sousedka. Ta nemá doma vůbec žádnou televizi. Ona mi říká, že televize je zcela zbytečná, že to akorát bere motivaci lidem. Zajímalo by mě, jako motivaci má na mysli.

Kvalitní technika u zubaře.

Když to tak vezmu, tak technická událost jako například televize je pro mě velmi zajímavá a já se na televizi dívám opravdu denně a nevadí mi to, motivaci mi tedy nebere a mně se to moc líbí. Já se musím přiznat, že já osobně bych se bez televize už asi neobešla. Ano, jsem na tom závislá. Ale mně to nevadí, protože já díky televizi znám celý svět. Tedy jen tak obrazně. Moc ráda se dívám na různé dokumenty, ale taky mám oblíbené seriály, díky nimž vyjdu z denního stereotypu. Nemám totiž ráda žádné stereotypy, takže právě díky technice, a hlavně počítači jsem ze stereotypu venku. Kdybych si nemohla odpočinout od všedního dne, tak bych se asi zbláznila. Proto děkuji technice, že mi pomáhá udržet mou mysl v pohodě. A zajímalo by mě, jak to máte s technikou vy. Pokud třeba něco nemáte rádi a proč nebo bez čeho se třeba neobejdete. Někdy je technika nepostradatelná.