Cvičme všude a s kýmkoliv

Spousta lidí si díky sociálním sítím rozjela nový byznys a kariéru založenou právě na zdravém životním stylu a radách ohledně jídelníčku a cvičení. Tím, že spousta z nás tráví čas v kancelářích, kde si najde chvíli na pročítání takových příspěvků nebo jsou ženy doma na mateřské a tráví také hodně času na síti, tak již nemusí docházet k osobnímu kontaktu, ale stačí komunikovat on-line nebo si zakoupit různé on-line kurzy, které by vás měly dovést k vysněné postavě.
asiatka při běhu.jpg
Sport zde byl, je a bude, jen se mění počet lidí, kteří se mu věnují. Dnes narazíte ve volných dnech a po odpoledních na celé rodiny, které vyrážení na projížďku na kole, na in-line bruslích nebo jen tak na výlet. Lidé se stali aktivnějšími, jde jim více o zážitky a tomu se přizpůsobuje i sport a cvičení. Přicházejí neustále nové druhy a kombinace sportů, cvičení musí bavit, ideálně být také spojené s nějakým výjimečným zážitkem.
Stačí se podívat na různé běhy, které se organizují po celé České Republice a po celém světě. Ať už se jedná o půlmaratóny, maratony, překážkové běhy, půlnoční běhy, běhy za něco nebo někoho, účast bývá rok od roku vyšší a na některé je třeba si rezervovat místo i půl roku dopředu. A běhá opravdu celá rodina, od malých prcků po důchodce. Ze sportu se stal ohromný byznys a zároveň ideální dobročinná akce, na které se dá vybrat spousta peněz pro různé účely.
posilování blondýny.jpg
Kdo ovšem nefandí takovýmto masovým organizovaným událostem, ten si může jít stále v klidu zaběhat do lesa nebo mezi pole nebo si zacvičit doma podle DVD své oblíbené cvičitelky. Každý si může najít ten svůj druh cvičení, který mu svým tempem a náročností vyhovuje. Ať už je to jóga, pilátes, aerobik nebo posilování. Nejlepší ale asi stále zůstane pohyb a práce na čerstvém vzduchu. Rychlá procházka se psem nebo s kočárkem vás ve formě taky udrží. A můžete do ní zapojit i posilování.