Láska vychází zevnitř

Měly byste si uvědomit, že jste krásnými dětmi vesmíru. K dispozici máte vše, co je kolem vás a co byste si jen mohli přát. Nejvíce se vesmíru odvděčíte, pokud se o sebe budete starat ve všech pozemských aspektech.
·         Fyzická
Tato láska zahrnuje všechny fyzické aspekty vašeho těla. Přijměte všechny genetické předpoklady, které jsou vám dány skrz vaše předky. Vaše tělo je krásné, starejte se o něj tak, aby překypovalo zdravím. Nezapomeňte na vyváženou stravu a pravidelný pohyb. Užívejte si výživu krému a vůni olejíčku, které nanášíte na své tělo. Mějte k němu respekt a ono vám samo poděkuje.
silueta ženy
·         Duševní
Tato stránka velmi odráží naše duševní rozpoložení. Jak jste sami se sebou spojeni? Udělejte si čas na meditaci, i kdyby vám nic jiného nepřinesla, výzkumy prokázaly, že zvyšuje pozornost a zlepšuje výkon (jak ve škole, tak v práci). Do této kategorie bychom mohli zařadit i náboženskou víru. Mentální pohodu podpořte chvílema pro sebe.
·         Citová
Zlobíte se ještě na váš drahý protějšek ze včerejška? A není to jen vztek na vás samotné? Nezpracované pocity vás mohou časem velmi dožrat. Pokud si je budete ukládat do vnitřní krabice, časem přetečou. Je možné, že se projeví v jejich fyzické formě prostřednictvím psychosomatiky. Zpracujte si je nejlépe každý večer před spaním. Můžete na to využít i jisté formy meditace.
unášení proudem vody
·         Sociální
Vašimi vztahy hmotně promítáte pocity a situace, které v sobě cítíte a nesete. Každodenní interakce pro vás mohou být nekonečnou lekcí o vás samotných. Jaké vztahy pěstujete? Máte přátele, se kterými se setkáváte a stěžujete si na svět nebo s vašimi přáteli při každé příležitosti tvoříte? Tvořte život a lásku, hudbu nebo pohyb, klidně tanec. Máte-li za šéfa blba, postavte se mu. Klidně dejte výpověď, ale nenechte si od okolí líbit vše.
·         Prostředí
Žijete ve městě, kde vám pod okny houkají auta a práší se vám na okno? Nebo snad vedle chemické fabriky, která do ovzduší vypouští nepříjemný zápach? Uzdravte i to – přestěhujte se. A pokud to nejde, obklopte se zelení.
Pokud se budete dobře starat o všechny tyto zmíněné aspekty, váš život bude pohodový a budete se cítit naplněni vesmírným posláním. Do cesty vám přijdou veškeré prostředky k jeho realizaci.