Pro všechny holky i kluky je zde připravená skvělá trampolína

V čem je tak výjimečná? Nejenom vzhledově, že má červenou krásnou barvu, ale také z praktického hlediska. Kvalitní použití materiálů je základním prvkem, který je potřeba řádně hlídat. Nejenom děti, ale často také dospělí si rádi zaskáčou, a proto je nezbytné, aby měla stálou a pevnou konstrukci. To zajistí čtyři nohy, tvarované do U. Stabilita rozhodně patří do kategorie základních prvků, které dobrá či právě skvělá trampolína musí splňovat. Mezi další se řadí dostatečně vysoká nosnost. Zde je to 180 kilo. Proto nemusíte mít strach, když na skákací plochu vylezou hned dvě nebo tři děti najednou. I dospělí to mohou vyzkoušet. Některé dámy dokonce skákání používají na hubnutí či pro zpevnění těla.

modrá trampolína

Trampolína 366 je dostatečně velká. Máte kolem sebe dostatek prostoru, a proto se můžete cítit dobře na skákací ploše i při hraní a skákání. U tohoto typu produktu je samozřejmostí ochranná síť, která vytváří jakých ochranný prvek. Díky ochranné síti žádné z dětí nevypadne a to ani v případě, že se špatně odrazí nebo že neodhadnou výšku či dálku svého letu a zamíří si to trochu jinam, než plánovaly. Ochranná síť je proto prvním bezpečnostním prvkem, který by ke každé trampolíně měl patřit. Každý si může být jistější bezpečností svých dětí, když vidí, že je zde ochranná síť, která zabrání, aby dítě skončilo na zemi a vypadlo ze skákací plochy.

Nezbytný prvek, který je součástí tohoto typu. Další výhodou je žebřík. Ten se dává také v ceně a je z pevné oceli. Po něm se dá snadno vystoupat na skákací plochu, aniž byste se nadřeli. Děti mají pohodlný přístup a ocení jej také dospělí. Schůdky jsou velice pevné, takže nemusíte mít obavy, že by se snad pod někým podlomily. Vyráběné jsou z galvanické oceli.

skákání

Další výhody

K tomuto typu přidáváme také krycí plachtu. Ta je součástí balení, takže ji nemusíte dokupovat zvlášť. Hodí se v případě, že chcete mít trampolínu na své zahradě za každého počasí. Díky krycí plachtě ji také pohodlně uskladníte tímto způsobem i přes zimu. Krycí plachta slouží jako jakýsi prostředek na zakrytí skákací plochy. Díky tomu se tato plocha neničí a trampolínu můžete mít venku, i když prší nebo je škaredé počasí. Takto ji můžete nechat také v případě zimního období, kdy zřejmě trampolínu používat nebudete. Ovšem odrazová plocha je i tak vyrobena z kvalitního, slunci a vodě odolného PP mesh materiálu.