Spokojený život na dosah

Spokojený život je snem všech. Splníte své sny, budete žít spokojený život a všechno bude tak jak si přejete.  Ne vždy je to možné. Ale existují poučky, které Vašemu životu dají řád a spokojenost. Důležité je si stanovit cíle. Ale ne v desítkách. Ale čím méně tím lépe pro Vás. Díky prioritám budeme mít jasně dáno co je důležité a co ne. Priority se mohou týkat lásky, rodiny nebo práce. Než se vrhnete na velké cíle, zkuste si je rozdělit na menší. Třeba chcete si koupit nové auto. To je pro Vás velký cíl. Ten malý spočívá v tom, co musíte udělat, abyste se k velkému cíly přiblížili a dosáhli ho. Například začít šetřit, splatit dluhy, udělat si řidičské oprávnění. Tyto cíle si spousta lidí dává na začátku roku. Ale je pouze na Vás, kdy se k tomu rozhodnete. Ale čím dříve tím určitě lépe.
holka s šátkem
 

Uvědomte si, co Vám v minulosti nefungovalo

 
Pokud si uvědomíte, co Vám v minulosti nefungovalo, můžete se těchto chyb pro další život vyvarovat. Pokud si je totiž neuvědomíte, budete neustále fungovat v bludném kruhu. Zkuste přijít na to, co stojí za neúspěchem a zkuste to z jiné strany. Navazujte nové přátelství, místo fitka choďte na procházky a v práci požádejte o novou pozici nebo práci vyměňte úplně.  Zkuste i si dát cíle ohledně nových kontaktů, s kterými se setkáte a které Vás mohou posunout dál v životě nebo v kariéře.
žlutý smajlík
 

Vstávání dříve Vám může lépe nastartovat den

 
Kolikrát jste si už řekli, e by den měl mít více hodin, protože nestiháte? A co tak opravdu ráno vylézt z postele o hodinu dříve? Je jasné, že to není tak jednoduché, ale díky té hodince nemusíte nejen spěchat do práce, ale také si v klidu dáte snídani, kávu či čaj a v klidu a pohodě nastartujete svůj nový den. Meditace Vám taky dokáže nastartovat den bez stresu a bude se Vás každý ptát, co je za tím, že vypadáte tak vyrovnaně.