Skvělé interiérové rolety

Skvělé interiérové rolety

Žaluzie lze sice snadno polohovat, můžete je vytáhnout, ale jejich aplikace je poměrně zdlouhavá, mohou se poničit nosné šňůry a je potřeba i pravidelná údržba. Na rozdíl od žaluzií jsou látkové rolety velmi praktické, a zároveň elegantní. V čem spočívá kouzlo látkové rolety den a noc? Je totiž vyrobena ze dvou typů látek, jedna z nich je průsvitná, druhá pak zatemňující. Jednotlivé pruhy se střídají, a díky tomu si můžete jednoduše nastavit takovou míru světla, jakou chcete sami do místnosti vpustit. Jednoduchým posunutím šňůrky překryjete pruhy a z denní verze máte tu večerní či noční, abyste měli kompletně zatemněno.

interiérová roleta

My nabízíme skvělé a kvalitní rolety tohoto typu, přičemž můžete vybírat z velkého množství barev a vzorů. Výhodou je výroba na míru, takže pokud máte atypická okna nebo potřebujete nějakou speciální úpravu, na všem se domluvíme, a vy budete mít doma opět o něco útulněji. Zvolte českou kvalitu, kterou budete ovládat buď klasicky řetízkem, anebo můžete zvolit modernější verzi, kdy budete zatahovat pomocí elektrického ovládání či chytrého telefonu.

různé materiály

Nabízíme precizní montáž, abyste měli jistou, že bude vše v pořádku. Kromě klasické lišty nabízíme také verzi v hliníkové kazetě s lištami, ovšem běžná je i verze v rámu.

A jak se takový produkt udržuje, aby měl stále svěží vzhled a byl čistý? Občas je jen jednoduše vysajte nebo přetřete navlhčeným hadříkem. Po navlhčení materiálu je lepší vyčkat, až bude látka suchá a až poté rolovat. Pokud využijete vysavač, pak je vhodné snížit výkon na minimální hodnotu.

Ať už chcete takové rolety do obývacího pokoje, na francouzská okna nebo do pokojíčku pro děti, určitě si z nepřeberného množství zvolíte ty nejlepší barvy i vzory, které perfektně zapadnou do interiéru. Volte moderní řešení za skvělou cenu, které opravdu funguje!