Aplikace pro úpravu multimédií

Pokusím se vám představit pár aplikací, kde každá z nich dokáže jiné věci a celkově tvoří velmi užitečný nástroj pro multimediální maniaky. Potřebovali jste někdy stáhnout nějaké video umístěné na nějaké internetové stránce, nebo potřebujete konvertovat nějaké video či zvuk? Tak tyto tipy jsou právě pro vás.
programování venku
VSO Media Player
Jednoduchý softwarová aplikace, která dokáže přehrávat různé multimediální soubory, a dokonce dokáže i měnit vzhled aplikace. Dokáže přehrát typy souborů, jako jsou MKV, AVI, WMV, M2TS, MP3, AC3, WMA a další.

VSO Inspector
Potřebujete vytáhnout z počítače nějaké informace o optické mechanice, jako může být DVD, CD nebo i Blu-ray? Zkuste tento program! Tento program dokáže prověřit stav a najít podporovaná média, která jsou schopna čtení a vypalování na zvolené mechanice. Dále dokáže zkontrolovat již vypálené médium a zjistit její kvalitu.

VSO Downloader
Každý občas potřebuje stahovat nějaká videa či zvuk z celé řady osvědčených serverů, jako je například Youtube. Tento program dokáže nejen stahovat videa umístěná na internetových stránkách, ale také stahovat zvuk z multimediálních streamů, jako třeba z rádia. Tento program zachytí automaticky odkaz ke stažení videa a poté začne video stahovat. Po stahování tento program dokáže také spustit užitečný nástroj, který dokáže konverzovat videa a audia do různých formátů.
zoufalý režisér
ConvertXtoDVD
Tento program je na trhu již 14 let a dnes patří k nejlepším programům pro převod videa na dvd-video. Dokáže pracovat s formáty XviD, MOV, VOB, MPEG, DivX, AVI, WMV, DV a další. Umožňuje také ukládat na DVD disk k filmu i titulky s mnoha nastaveními fontů, barev atd. Bohužel tento program si zdarma užijete pouze v podobě sedmi denní trial verze. Později je potřeba si program zaplatit. Ovšem placeným programům se díky větší finanční podpoře velmi zvedá kvalita a velmi často předčí ty programy, které jsou zcela zdarma.