Laser game pro celou rodinu

Hledáte jedinečnou zábavu pro vás a vaši rodinu? Chcete se skvěle bavit a užít si společné chvíle. Přitom ukázat své schopnosti a týmového ducha? Co podniknout v sobotní odpoledne, tak aby si ho mohla užít celá rodina? Puberťáci i rodiče? Je to jednoduché zajděte si na laser game Praha. Je to skvělá zábava, u které se zapotíte a užijete si zábavu. Stále nevíte o čem mluvíme? Je to jednoduché mluvíme o laser game https://www.lazerfunpraha.cz. Skvělá zábava pro více osob.

Aztec (1)

Co to vlastně laser game je a co můžeme očekávat? Jedná se o podobnou hru jako je paintball. S tím rozdílem, že po této hře nebudete mít žádné modřiny a nic vás nebude bolet, vlivem zásahu. Je to klasická střílečka, u které se využívá laserových zbraní a příslušných vest, které na tyto lasery reagují. Hra se odehrává v uzavřené místnosti zvané většinou aréna. Může probíhat za světla, ale i za tmy. Ve tmě jsou orientační body osvětlené. Hry jsou různé a je jen na vás jakou si vyberete. Můžete zvolit týmovou hru nebo hru pro jednotlivce, kde hraje každý sám za sebe. U nás si můžete vybrat z jedenácti her, které jsou rozděleny podle zkušeností hráčů. Od úplných začátečníků, kteří nikdy tuto hru nehráli přes pokročilé až k expertům. Ve hře kromě přesné mušky musíte projevit i schopnost vytvořit správnou strategii pro dosažení vítězství.

IMG_8106ps

Hra je vhodná pro rodinné chvíle, skupinu kamarádů, rozlučku se svobodou nebo narozeninovou zábavu. Dají se uspořádat i firemní nebo školní akce.

Rádi vám některou hru představíme. abyste věděli na co se můžete těšit. Vybrali jsme hru Graffiti. Hra je určena pro pokročilé hráče a jako u většiny her je cílem získání největšího počtu bodů. Body lze získat zásahem protihráče, ale i označením jednotlivých míst v aréně, jako jsou brány, základny a bonusové místa. Čím déle si tyto místa udržíte, tím více bodů pro sebe nasbíráte a máte velkou pravděpodobnost na výhru.