Osvěžení pro každou zahradu

V horkých letních dnech hledá každý malé osvěžení. Když venkovní teploty přesáhnou třicet stupňů celsia a je dusno, každý se rád osvěží. Na žádné zahradě by neměla chybět osvěžující stanic v podobě solární sprchy.

Solární sprcha přenosná má navíc mnoho způsobů využití. Využijete ji na zahradě k osvěžení v parných letních dnech, nebo jako sprchu před vstupem do bazénu. Solární sprcha je také velmi oblíbená při pobytu v přírodě při kempování, rybaření nebo jiných aktivitách, kdy vám nahradí sprchu doma pro vaši dokonalou hygienu. Přenosnou solární sprchu využijí také vášnivý zahrádkáři, kteří nemají možnost vybudovat si na zahradě bazén.

watering-1601143_960_720

Sprcha je mnohem ekologičtější než bazén, nepotřebuje ke svému provozu tolik vody, která je v posledních letech sucha velmi potřebná. Navíc se zřejmě blíží doby, kdy bude napouštění bazénů v některých lokalitách úplně zakázané, sprcha na zahradě poté bude jediným vhodným osvěžením v horkých dnech.

Pokud umístíte solární sprchu na vhodné místo, tedy na místo, kam nejvíce svítí sluníčko, budete mít zajištěnou teplou vodu pro osprchování celého těla po celý den. Mnoho sprch má také kohoutek blíže k zemi k osprchování pouze nohou od různých nečistoto ze zahrady.

shower-1807499_960_720

Koupí přenosné solární sprchy určitě neuděláte chybu. Sprchu budete v letních dnech využívat hodně často a zároveň šetříte množství vody a tím i životní prostředí, které v naší zemi čelí velkému nedostatku vody. Není nad to osvěžit celé své tělo při vysokých teplotách na rozpálené zahradě. Sprcha je vhodná a bezpečná i pro malé děti nebo starší lidi, kterým již dělá vstup do bazénu problém, poskytne jim potřebné osvěžení. Solární sprchu jako osvěžení můžete použít také pro domácí mazlíčky, kterým v létě také hrozí přehřátí organismu a jiné potíže způsobené horkým počasím a vysokými teplotami.